Praca w DCF-ie


Poszukujemy kandydatów na stanowisko

OBSŁUGA KINA – OBSŁUGA KAWIARNI


Osoba zatrudniona na stanowisku obsługi kina współodpowiedzialna będzie za sprawne funkcjonowanie kina w zakresie obsługi kinowej kawiarni (m.in. przygotowywanie kaw i innych produktów dostępnych w kawiarni, dbałość o standardy i czystość kawiarni) informowania widzów o bieżącym repertuarze kina, sprzedaży biletów, wpuszczania klientów do sal kinowych oraz dbania o czystość i porządek na terenie obiektu.

Szukamy osób dyspozycyjnych z pozytywnym podejściem do życia, lubiących kontakt z ludźmi i umiejących pracować w zespole. Ważne dla nas są rzetelność, wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie. Szukamy osób, które razem z nami będą tworzyły niepowtarzalną atmosferę naszego kina. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy baristy oraz posiadanie ważnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, miłą atmosferę oraz elastyczny grafik pracy.


Osoby zainteresowane pracą prosimy o złożenie swojego CV z dopiskiem rekrutacja DCF maj 2019:Przyjmujemy wyłącznie podpisane CV opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil