"Bracia Sisters" - pokazy przedpremierowe

Bracia Sisters
15 lutego o 20.30 i 16 lutego o 18.15 zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu "Bracia Sisters" - antywesternowej historii tytułowych braci (w tych rolach John C. Reilly i Joaquin Phoenix), płatnych zabójców, których łączy niełatwa, ale silna więź. 15.02 - KUP BILET. 16.02 - KUP BILET.

Srebrny Lew za najlepszą reżyserię festiwalu w Wenecji. Adaptacja bestsellerowej powieści Patricka de Witta, będąca antywesternową historią tytułowych braci (w tych rolach John C. Reilly i Joaquin Phoenix obok rewelacyjnego Jake'a Gyllenhaala), płatnych zabójców, których łączy niełatwa, ale silna więź. Film cenionego francuskiego reżysera, Jacquesa Audiarda, laureata Złotej Palmy w Cannes za "Imigrantów" oraz autora głośnych obrazów "Prorok" i "W rytmie serca".

- Kiedy masz rodzeństwo albo kogoś bliskiego z rodziny, czujesz ten specyficzny rodzaj nierozerwalności tej relacji – mówi John C. Reilly, wcielający się w jedną z głównych ról – To rodzaj złączenia, szczególna więź. To nie kwestia wyboru, to los i więzy krwi. 


 


radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil