Świąteczne pokazy przedpremierowe

tam gdzie mieszka bog
Zapraszamy na przedpremierowe pokazy czterech świetnych tytułów! W dniach 26-27 grudnia wyświetlimy, m.in. "Green Book" - głównego faworyta do Oscarów 2019, nomonowanego do pięciu Złotych Globów w najważniejszych kategoriach oraz "Oni" - biografię byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego w reżyserii Paolo Sorrentino.
GREEN BOOK - pokazy przedpremierowe 26 i 27.12, godz. 20.15
 
Główny faworyt do Oscarów 2019, nimonowany do pięciu Złotych Globów w najważniejszych kategoriach. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.

 
 

ONI - pokazy przedpremierowe 26 i 27.12, godz. 19.00

Paolo Sorrentino wraca do kin i znów serwuje wybuchową mieszankę prowokacji i uwodzenia. Bawiąc się biografią byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego, Sorrentino opowiada o zepsuciu, korupcji oraz odwiecznym mariażu seksu i władzy. A przede wszystkim o „dworze” chciwych pochlebców, jaki wyhodował wokół siebie jeden z najbardziej skompromitowanych współczesnych polityków.
 
 TERAZ ALBO NIGDY - pokazy przedpremierowe 26 i 27.12, godz. 18.00

Przebojowa komedia o kobiecie, która idzie na całość! Pewnego dnia Maya zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy. Nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej nową, ekskluzywną przeszłość. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. To prawdziwe trzęsienie ziemi.

 WŁADCA PARYŻA - pokazy przedpremierowe 26 i 27.12, godz. 20.00

Vidocq, złodziej i awanturnik, po spektakularnej ucieczce z więzienia, ukrywa się pod niewinną przykrywką handlarza tkanin. Kiedy jego kryminalna przeszłość go dogania, wchodzi w układ z policją i podejmuje się oczyszczenia paryskich ulic ze złodziei i morderców. Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła w szczytowym okresie panowania Napoleona.

 
 

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil