Bajkowy Dzień Dziecka

tam gdzie mieszka bogW dniach 1-3 czerwca zapraszamy najmłodszych widzów na wspólną wyprawę do krainy baśni. Zobaczymy historie pełne marzeń, śmiechu, przygód i przyjaźni, które zaskakują jakością obrazu i dźwięku. Misternie odrestaurowane bajki, pozwolą na prawdziwą przygodę we wspaniałym bajkowym świecie. Najstarsi widzowie będą mogli odkryćje na nowo, a najmłodsi po raz pierwszy spotkają się z Gapiszonem i ze Smokiem Barnabą. Bilety: 10 zł.ZESTAW BAJEK: PERŁY POLSKIEJ ANIMACJI:
Nowe przygody Misia Uszatka – Kto wstaje lewą nogą, Koziołki na wieży, Bajka o złotej rybce, Gapiszon kucharzem, Dwa Michały, Smok Barnaba

1,2,3 CZERWCA | Sala: Lwów | Godz. 10:30 | Bilet: 10 zł

W kinie DCF świętujemy Dzień Dziecka przez cały weekend. W trakcie poranków rodzice będą mieli okazję zabrać dzieci w podróż do czasów swojego dzieciństwa za sprawą kultowych polskich bajek. Na wielkim ekranie będą tańcowały dwa Michały, złota rybka spełni życzenia rybaka, Miś Uszatek doradzi co zrobić, kiedy się wstanie lewą nogą, a Gapiszon będzie gotował. Bajki pięknie zrekonstruowane przez Filmotekę Narodową, barwne, wykonane niespotykanymi już dziś technikami budzą nie tylko sentyment ale i zachwyt. Przyjemność dla maluchów i starszych widzów.KINO FAMILIJNE: Bella i Sebastian 2

1,2,3 CZERWCA | Sala: Lwów | Godz. 16:00 | Bilet: 10 zł

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna, zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.
 

❗Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych pokaz trzeciej części filmu "Bella i Sebastian" został odwołany. Zapraszamy na część drugą w dniach 1-3 czerwca o godz. 16.00. Wszystkim, którzy kupili bilety na część trzecią przysługuje zwrot pieniędzy w kasie kina lub możliwość obejrzenia drugiej części filmu, do czego oczywiście gorąco zachęcamy i równocześnie przepraszamy za utrudnienia.

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil