Filmowy Klub Seniorów - grudzień 2018

  • 4 – ZIEMIA. NIEZWYKŁY DZIEŃ Z ŻYCIA PLANETY, reż. RICHARD DALE, LIXIN FAN, PETER WEBBER - Chiny, Anglia - 2017 – 95 min.
  • 11 - Seans nie odbędzie się !!!
  • 18 – NIĆ WIDMO, reż. PAUL THOMAS ANDERSON - USA - 2017 - 130 min.

Seanse - wtorki godz. 12.00 | Bilety - 12 złotych

ziemianiezwyklyZIEMIA. NIEZWYKŁY DZIEŃ Z ŻYCIA PLANETY

Przed nami 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie zwanej Ziemią. Odkryjemy niezwykłe wydarzenia i stworzenia, niepokazywane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczymy je z bliska, widziane okiem natury. Zobaczymy świat, który sprawi, że połączymy się z naturą, poznamy ją lepiej, poznamy też lepiej samych siebie. Ten niesamowity obraz naszego świata to fascynująca pozycja obowiązkowa dla każdego Ziemianina. Nie możemy pominąć takiej okazji !


nicwidmoNIĆ WIDMO

Bohaterem jest Reynolds Woodcock - perfekcjonista i obsesjonat sztuki krawieckiej, swoisty mistrz swego rzemiosła, obcujący na co dzień z najdelikatniejszymi materiałami świata, a jednocześnie paraliżujący otoczenie oschłością graniczącą z psychopatią. Idealnie zorganizowane życie zawodowe i erotyczne bohatera ulega zakłóceniu wraz z przybyciem tajemniczej kelnerki Almy - Żydówki z Europy Wschodniej. Z tej zagadkowej i pełnej niedomówień sytuacji powstało wybitne, oryginalne dzieło, perfekcyjnie zrealizowane i koncertowo zagrane. Długo będziemy je pamiętać.

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil