Wakacyjna cena – 14 zł przez cały tydzień!

tam gdzie mieszka bogSpecjalnie dla widzów kina DCF wyjątkowa cena – w lipcu i sierpniu przez cały tydzień za bilety na wszystkie seanse repertuarowe zapłacimy tylko 14 zł (z wyłączeniem Taniej Środy - 12 zł).

W repertuarze mnóstwo ciekawych propozycji! Już w lipcu w repertuarze "McQueen", dokument opowiadający o życiu i pracy jednego z najważniejszych i najzdolniejszych projektantów mody - Alexandra McQueena, a także premiera "Mammia Mia: Here We Go Again!", na który czekają wszyscy fani słynnego musicalu. W filmie zagrają takie gwiazdy jak: Amanda Seyfried, Meryl Streep, Dominic Cooper, Colin Firth, Cher, Pierce Brosnan, Julie Walters czy Christine Baranski.
 
Od 20 lipca natomiast, w programie kina DCF sequel „SICARIO” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Kontynuacja słynnego filmu Denisa Villeneuve’a jest ekscytującym i intensywnym thrillerem akcji, którego dwaj (anty)bohaterowie zanurzają się tym razem całkowicie w bezlitosnym świecie amerykańsko-meksykańskich wojen kartelowych. Tym razem fabuła skupi się na najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. W „Sicario 2: Soldado” Alejandro dostaje zlecenie porwania nastoletniej córki szefa jednego z karteli, aby doprowadzić do zaognienia i tak niezwykle trudnej sytuacji na amerykańsko-meksykańskim pograniczu, jednakże dla zamachowca misja ta nabiera wymiaru osobistego.

W sierpniu polecamy przejmującą i pełną napięcia opowieść o zakazanej miłości. Nowy film chilijskiego reżysera Sebastiána Lelio "Nieposłuszne" z Rachel Weisz i Rachel McAdams ukazuje historię zakazanego uczucia pomiędzy dwiema kobietami wywodzącymi się z ortodoksyjnej żydowskiej społeczności

''

''


radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil