Przegląd Kina Irlandzkiego

chataKino DCF przyłącza się do obchodów Dni Świętego Patryka 2018 we Wrocławiu. Z tej okazji zapraszamy wszystkich widzów na Przegląd Kina Irlandzkiego, który odbędzie się w dniach 13 i 15 marca br. W repertuarze dwa filmy: „Piękny drań” oraz „Sanctuary”. Bilety na pojedynczy seans kosztują 5 zł.

W tym roku na wszystkich miłośników kultury irlandzkiej czeka we Wrocławiu sporo atrakcji, m.in. wystawy, koncerty, warsztaty taneczne oraz odbywające się w DCF-ie pokazy filmowe.   

We wtorek, 13 marca br. o godz. 20:00 odbędzie się seans filmu „Piękny drań” w reż. Johna Butlera. To poruszająca historia dwóch zupełnie różnych chłopców, którzy zmuszeni są dzielić pokój w internacie. Ned to prześladowany przez rówieśników outsider. Conor jest jego zupełnym przeciwieństwem – to gwiazda sportu, najlepszy zawodnik szkolnej drużyny rugby. Wszystko wskazuje na to, że nigdy nie dojdą do porozumienia. Do czasu, gdy młody nauczyciel Dan przydziela im specjalne zadanie, które wymaga od nich współpracy.  

W czwartek 15 marca br. o godz. 20:00 będzie można zobaczyć „Sanctuary” w reż. Lena Collina. To opowieść o niepełnosprawnych umysłowo Larrym i Sophie, którzy są zakochani i jak najwięcej czasu chcieliby spędzać razem. Namawiają więc swojego opiekuna, nieporadnego Toma, aby zarezerwował im pokój w hotelu. Oboje z niecierpliwością czekają na moment, kiedy w końcu spotkają się sam na sam.  „Sanctuary” to zabawna i poruszająca historia dwojga młodych ludzi, którzy za wszelką cenę chcą być razem.

Bilety na seanse dostępne są w kasach kina DCF, a ich cena wynosi 5 zł.
Plakat sw Patryk 2018 Wroclaw2
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil