Walentynki w kinie DCF

atlas_chmur.jpg14 lutego zapraszamy na wyjątkowy wieczór walentynkowy w kinie DCF! W repertuarze dwa filmy o miłości: "Pełnia życia" o godz. 18.15 oraz "Tamte dni, tamte noce" o godz. 20.15. Wszyscy widzowie, którzy odwiedzą nas tego dnia i wybiorą jedną z naszych walentynkowych propozycji, mają szansę wygrać 2 podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film oraz wyjątkowe gadżety filmowe, tj. plakaty, książki czy płyty DVD.

"Pełnia życia"

"Podnoszący na duchu, wzruszający, zabawny i świetnie zagrany - taki jest w kilku słowach debiutancki film Andy'ego Serkisa" - Radek Folta, Moviesroom.pl

Opowieść o niezwykłej miłości dwojga ludzi, którzy rzucają wyzwanie losowi. Robin (Andrew Garfield) jest młody, inteligentny i przystojny. Jego życie jest niemal idealne do czasu, gdy zdiagnozowana zostaje u niego polio. Wkrótce wyniszczająca choroba przykuwa mężczyznę do szpitalnego łóżka, a w końcu powoduje paraliż od szyi w dół. Wbrew wszystkim przeciwnościom losu Robin nie poddaje się i odnajduje w sobie wolę walki. W towarzystwie żony Diany (Claire Foy) podróżuje i inspiruje miliony ludzi na całym świecie.


"Tamte dni, tamte noce"

"Film, od którego nie można oderwać oczu. Przeżycie do rozpamiętywania" - Jan Pelczar, Radio Wrocław

Reżyser Luca Guadagnino pokazuje, jak chłopiec zmienia się w mężczyznę. Nominowany do nagród BAFTA, Złotych Globów i Oscara, niesamowicie sensualny obraz na podstawie powieści André Acimana.

Wszyscy widzowie, którzy odwiedzą nas tego dnia i wybiorą jedną z naszych walentynkowych propozycji, mają szansę wygrać 2 podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film oraz wyjątkowe gadżety filmowe, tj. plakaty, książki czy płyty DVD. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon, który każdy widz otrzyma podczas zakupu biletu. Zadanie polega na kreatywnym scharakteryzowaniu jednym zdaniem obejrzanego filmu.
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil