Walentynki w kinie DCF

atlas_chmur.jpg14 lutego zapraszamy na wyjątkowy wieczór walentynkowy w kinie DCF! W repertuarze dwa filmy o miłości: "Pełnia życia" o godz. 18.15 oraz "Tamte dni, tamte noce" o godz. 20.15. Wszyscy widzowie, którzy odwiedzą nas tego dnia i wybiorą jedną z naszych walentynkowych propozycji, mają szansę wygrać 2 podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film oraz wyjątkowe gadżety filmowe, tj. plakaty, książki czy płyty DVD.

"Pełnia życia"

"Podnoszący na duchu, wzruszający, zabawny i świetnie zagrany - taki jest w kilku słowach debiutancki film Andy'ego Serkisa" - Radek Folta, Moviesroom.pl

Opowieść o niezwykłej miłości dwojga ludzi, którzy rzucają wyzwanie losowi. Robin (Andrew Garfield) jest młody, inteligentny i przystojny. Jego życie jest niemal idealne do czasu, gdy zdiagnozowana zostaje u niego polio. Wkrótce wyniszczająca choroba przykuwa mężczyznę do szpitalnego łóżka, a w końcu powoduje paraliż od szyi w dół. Wbrew wszystkim przeciwnościom losu Robin nie poddaje się i odnajduje w sobie wolę walki. W towarzystwie żony Diany (Claire Foy) podróżuje i inspiruje miliony ludzi na całym świecie.


"Tamte dni, tamte noce"

"Film, od którego nie można oderwać oczu. Przeżycie do rozpamiętywania" - Jan Pelczar, Radio Wrocław

Reżyser Luca Guadagnino pokazuje, jak chłopiec zmienia się w mężczyznę. Nominowany do nagród BAFTA, Złotych Globów i Oscara, niesamowicie sensualny obraz na podstawie powieści André Acimana.

Wszyscy widzowie, którzy odwiedzą nas tego dnia i wybiorą jedną z naszych walentynkowych propozycji, mają szansę wygrać 2 podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film oraz wyjątkowe gadżety filmowe, tj. plakaty, książki czy płyty DVD. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon, który każdy widz otrzyma podczas zakupu biletu. Zadanie polega na kreatywnym scharakteryzowaniu jednym zdaniem obejrzanego filmu.
ram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo