Gramy dla WOŚP!

cudowny chopakZ wielką radością informujemy, że w tym roku dołączamy do 26. Finału WOŚP, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia.  Z tej okazji gramy dla Was absolutnie wspaniały i chwytający za serce film - "Cudowny chłopak" - ekranizację międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na pokaz zapraszamy w niedzielę 14 stycznia o godz. 16.00. Bilety: 20 zł.

 

 

 

Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „POKOJU” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym. Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.


radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo
radiowroclaw logo odra wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil