Gramy dla WOŚP!

cudowny chopakZ wielką radością informujemy, że w tym roku dołączamy do 26. Finału WOŚP, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia.  Z tej okazji gramy dla Was absolutnie wspaniały i chwytający za serce film - "Cudowny chłopak" - ekranizację międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na pokaz zapraszamy w niedzielę 14 stycznia o godz. 16.00. Bilety: 20 zł.

 

 

 

Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „POKOJU” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym. Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.


ram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo