Ferie w DCF-ie

paddingtonZ okazji ferii zimowych w dniach 12-26 stycznia zapraszamy młodych widzów i ich opiekunów na codzienne pokazy trzech nowych filmów dla dzieci: „Paddington 2”, „Potworna rodzinka” oraz "Gang Wiewióra 2". Wszystkie filmy wyświetlane będą z polskim dubbingiem. Bilety: 14 zł. 

 

 

 

Paddington 2
Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie! Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać.Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!


Potworna rodzinka
Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. Fay Wishbone jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Opowiedziana w komediowej konwencji historia o kryzysie w rodzinie, sfrustrowanych rodzicach i zbuntowanych dzieciach, którzy muszą się zmierzyć z wspólnym problemem i doświadczyć wielu groźnych sytuacji, żeby zrozumieć, że ich dobre rodzinne relacje są najważniejsze.


Gang Wiewióra 2
Zabawna opowieść o woli walki i o przyjaźni. Kontrynuacja losów sprytnego Wiewióra i gromady sympatycznych gryzoni. W miejskim parku rządzi Wiewiór, który zapewnił wszystkim dobrobyt, dając im dostęp do wypełnionej przysmakami spiżarni. Pewnego dnia dochodzi do wybuchu, w wyniku którego zapasy żywności przepadają. W dodatku dzieje się to w czasie, gdy bezwzględny burmistrz miasta postanawia zamienić park miejski w park rozrywki. Sympatyczne futrzaki muszą stoczyć bój nie tylko o przetrwanie, lecz także o ocalenie zieleni.

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil