Filmowy Sylwester w kinie DCF

tam gdzie mieszka bog
Zapraszamy na przedpremierowe pokazy sylwestrowe! To propozycja last-minute dla tych, którzy nie zdecydowali jeszcze jak chcą spędzić ostatni dzień roku. W swobodniej i niezobowiązującej atmosferze, przy lampce wina i szampanie - obejrzyj filmy, które trafią na ekrany kin w 2019 r.

Przedpremierowy pokaz filmu "Mój piękny syn"

tam gdzie mieszka bog15 grudnia o godz. 18.15 zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu nagrodzonych Oscarami producentów „Moonlight”, „Zniewolonego. 12 Years a Slave” i „Big Short”. "Mój piękny syn" w reżyserii Felixa Van Groeningena" to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego sezonu oscarowego!

Premiera - "Nadmiar łaski"

ostatniwaleppoPokazywana w Cannes i wyróżniona nagrodą Europa Cinemas Label dla najlepszego filmu europejskiego, niezwykle inteligentna włoska komedia w gwiazdorskiej obsadzie. W roli głównej wystąpiła Alba Rohrwacher, gwiazda "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" oraz „Szczęśliwego Lazzaro”.

Premiera - "Kraina wielkiego nieba"

tam gdzie mieszka bogNominowani do Oscara Carey Mulligan i Jake Gyllenhaal w zachwycająco pięknym debiucie reżyserskim Paula Dano, aktora znanego z udziału w takich produkcjach jak „Aż poleje się krew” czy „Człowiek-scyzoryk”.

10 filmów na 10-lecie Dolnośląskiego Funduszu Filmowego

atlas_chmur.jpgZ okazji jubileuszu 10-lecia działalności Dolnośląskiego Funduszu Filmowego, zapraszamy do kina DCF na przegląd 10-ciu wybranych tytułów powstałych dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych z różnych miast Polski. W programie m.in. "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego czy "Cicha noc" Piotra Domalewskiego.

Filmowy Klub Seniorów - grudzień 2018

  • 4 – ZIEMIA. NIEZWYKŁY DZIEŃ Z ŻYCIA PLANETY, reż. RICHARD DALE, LIXIN FAN, PETER WEBBER - Chiny, Anglia - 2017 – 95 min.
  • 11 - Seans nie odbędzie się !!!
  • 18 – NIĆ WIDMO, reż. PAUL THOMAS ANDERSON - USA - 2017 - 130 min.
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil