“303. Bitwa o Anglię” - premiera

tam gdzie mieszka bogPełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki - legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.

"Szpieg, który mnie rzucił" - premiera

tam gdzie mieszka bogOd 17 sierpnia zapraszamy komedię producentów takich hitów jak „Kod da Vinci”, „8 mila” i „Kłamca, kłamca”. Przyjaciółki rozpoczynają szpiegowską przygodę, gdy okazuje się, że były partner jednej z nich był agentem.

Sztuka Wicekrólestwa Peru w kinie DCF

tam gdzie mieszka bogOd 6 do 31 sierpnia zapraszamy do holu przy sali "Lalka" na II piętrze do zanurzenia się w pasjonującą historię Wicekrólestwa Peru oraz zapoznania się w kinie DCF z plakatami towarzyszącymi ekspozycji, na których prezentujemy najciekawsze dzieła z wrocławskiej odsłony wystawy „Sztuka Wicekrólestwa Peru”.

Filmowy Klub Seniorów - sierpień 2018

  • 7 - MR GAGA, reż. TOMER HEYMANN – Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia - 2015 – 100 min.
  • 14 - PATERSON, reż. JIM JARMUSCH – USA, Francja, Niemcy - 2016 - 120min.
  • 21 - NASZA MŁODSZA SIOSTRA, reż. HIROKAZU KOREEDA – Japonia – 2015 - 130 min.
  • 28 – JAK OJCIEC I SYN, reż. HIROKAZU KOREEDA - Japonia - 2013 - 120 min.

Sierpniowe warsztaty filmowe

warsztaty filmowe slajderW dniach 27-31 sierpnia zapraszamy na kolejne warsztaty filmowe w kinie DCF. Przed nami tydzień zajęć dla osób interesujących się filmem, przygotowujących się do szkół filmowych i chcących realizować własne projekty filmowe.

Wakacyjne pokazy dla najmłodszych

lowcy smokowW sierpniu zapraszamy naszych najmłodszych widzów wraz z rodzicami na bajki, które podbiły serca dzieci na całym świecie. Wakacyjne poranki umilą im takie tytuły jak „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” czy „Co w trawie piszczy”. Wstęp: 12 zł.

Obejrzyj to jeszcze raz!

tam gdzie mieszka bogW wakacje proponujemy Wam przegląd najlepszych i najciekawszych filmów jakie gościły na ekranach kin w sezonie 2017/2018. Startujemy 29 czerwca i będziemy oglądać szybko i sporo. Ale co to właściwie oznacza? Każdy tytuł na ekranach DCF-u będzie gościł tylko przez tydzień. KUP BILET: 8 zł.

Warsztaty aktorskie w kinie DCF

tam gdzie mieszka bog25-26 sierpnia zapraszamy do udziału w kolejnych, tym razem dwudniowych warsztatach aktorskich w kinie DCF, które poprowadzi Dariusz Maj. Warsztaty adresowane są do osób powyżej 16-tego roku życia wiążących swoją przyszłość z zawodem aktora, jak i zainteresowanych przeżyciem nowego doświadczenia. Udział w warsztatach jest bezpłatny (decyduje kolejność zgłoszeń).
ram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo
logo odra wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil